Strona główna arrow O szkole arrow Sukcesy uczniów
Sukcesy uczniów Utwórz PDF Drukuj

2015 / 2016

Patryk Mazur - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków "IX Konkurs Polonezów" - Włoszakowice

Lorena Telus - III nagroda w Regionalnym Konkursie "Miniatura 2015" - Świebodzin;
                       
II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków "IX Konkurs Polonezów" - Włoszakowice

Amelia Urbaniak - laureatka II miejsca w Wiosennym Konkursie Fletowym - Gorzów Wlkp.

                           

2014 / 2015

Julia Konieczna - wyróżnienie w V Wiosennym Konkursie Fletowym dla uczniów szkół muzycznych I st. regiou lubuskiego
                            i zachodniopomorskiego - Gorzów Wlkp.
                           
tytuł "Czarodzieja fletu" na II Lubuskim Przeglądzie Najmłodszych Uczniów Klas Fletu - Międzyrzecz

Agnieszka Sawicka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Mistrz literatury dziecięcej O. Rieding"
                          - Warszawa

Anna Smagała - wyróżnienie w V Wiosennym Konkursie Fletowym dla uczniów szkół muzycznych I st. regiou lubuskiego
                           i zachodniopomorskiego - Gorzów Wlkp. 

Lorena Telus - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Mistrz literatury dziecięcej O. Rieding" - Warszawa

Amelia Urbaniak - I nagroda w V Wiosennym Konkursie Fletowym dla uczniów szkół muzycznych I st. regiou lubuskiego
                             i zachodniopomorskiego w Gorzowie Wlkp. oraz Nagroda Specjalna Samorządu Uczniowskiego PSM I st.
                             w Gorzowie Wlkp.;
                            
tytuł "Czarodzieja fletu" na II Lubuskim Przeglądzie Najmłodszych Uczniów Klas Fletu - Międzyrzecz


2013 / 2014

Jeremi Kaczmarek - laureat I miejsca w VII Zielonogórskich Spotkaniach Wiolonczelowych.

Julia Litorowicz - wyróżnienie dla duetu fletowego w VII Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte" - Chełmno

Izabela Ratajewska - stypendium artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego na rok szkolny 2013 / 2014
                                  II
miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte" - Chełmno
                                  wyróżnienie
dla duetu fletowego w VII Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte" - Chełmno
                                  I nagroda w IV Wiosennym Konkursie Fletowym - Gorzów Wlkp.

Agnieszka Sawicka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Małego Skrzypka - Leszno

Anna SmagałaII nagroda w IV Wiosennym Konkursie Fletowym - Gorzów Wlkp. 

Lorena Telus - I nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Małego Skrzypka - Leszno
                        wyróżnienie w
Lubuskim Konkursie "Śpiewające skrzypce" - Zielona Góra

Zespół kameralny (Wiktoria Nikolin, Marta Piotrowska, Izabela Ratajewska, Monika Szalkowska) - dyplom laureata
                            
na "Impresjach Kameralistycznych" - Żary


2012 / 2013

Damian Jaszczur - wyróżnienie w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów - Osieczna

Konrad Kazieczko - III miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów - Osieczna

Małgorzata Knieć - I miejsce w konkursie duetów "Muzyka dwóch serc" - Gubin

Julia Litorowicz - II miejsce w konkursie duetów "Muzyka dwóch serc" - Gubin

Tomasz Łączny - II miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów - Osieczna

Marta Mika - I miejsce w konkursie duetów "Muzyka dwóch serc" - Gubin
                    wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Polonezów we Włoszakowicach

Wiktoria Nikolin - II miejsce (drużynowo) w Turnieju Słuchowym regionu lubuskiego

Marta Piotrowska - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Za kotarą" - Leszno

Izabela Ratajewska - I miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Polonezów we Włoszakowicach
                                  I miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów - Osieczna                   
                                 II miejsce
w konkursie duetów "Muzyka dwóch serc" - Gubin                            
                                III miejsce
w III. Wiosennym Konkursie Fletowym - Gorzów Wlkp.
                                 wyróżnienie Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów
                                 Szkół Muzycznych I i II st. - Warszawa

Agnieszka Sawicka - I nagroda w Regionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla uczniów kl. III. cyklu6-letniego
                                  wyróżnienie  w konkursie "Zacznij od Bacha" - Zielona Góra

Monika Sobczuk - III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Polonezów we Włoszakowicach

Anna Smagała - wyróżnienie w III. Wiosennym Konkursie Fletowym - Gorzów Wlkp.
                            tytuł "Czarodzieja fletu" na Lubuskim Przeglądzie Najmłodszych Uczniów Klas Fletu - Międzyrzecz

Monika Szalkowska II miejsce (drużynowo) w Turnieju Słuchowym regionu lubuskiego

Lorena Telus - I miejsce na XX Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków szkół muzycznych I st. - Bystrzyca Kłodzka                         I nagroda na Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę - Zgorzelec
                        I miejsce podczas konkursu II. Żarskich Spotkań Smyczkowych
                        I nagroda w konkursie "Zacznij od Bacha" - Zielona Góra
                        II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Mistrz literatury dziecięcej O. Rieding"
                       wyróżnienie na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym w Poznaniu

Zuzanna Telus - III miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów - Osieczna

Zuzanna Wawrzyniak - III miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów - Osieczna

2011 / 2012

Izabela Ratajewska - I miejsce i Grand Prix w Wielkopolskim Konkursie Instrumentów Dętych
                                  II miejsce w Wiosennym Konkursie Fletowym - Gorzów Wlkp.

Monika Szalkowska - II nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Małego Skrzypka - Leszno
                                  II nagroda w Lubuskim Konkursie "Śpiewające skrzypce"

Trio fletowe - wyróżnienie w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych w Warszawie

2010 / 2011

Małgorzata Knieć - nagroda główna Czarodziej fortepianu w Prezentacjach pianistycznych Zaczarowany fortepian  -
                               Zielona Góra
                               III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym Za kotarą - Leszno
                               II miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu - Żary

Marta Mika - nagroda główna Czarodziej fortepianu w Prezentacjach pianistycznych Zaczarowany fortepian  - Zielona
                               Góra
                               III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym Za kotarą - Leszno

Marta Piotrowska - nagroda główna Czarodziej fortepianu w Prezentacjach pianistycznych Zaczarowany fortepian  -
                               Zielona Góra

Izabela Ratajewska - III miejsce w XVI Wielkopolskim Międzyszkolnym Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych,
                                  I miejsce
w I Wiosennym Konkursie Fletowym Uczniów Szkół Regionu Lubuskiego i
                                  Zachodniopomorskiego

Dominika Sierota - III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie na miniaturę gitarową - Zgorzelec

Monika Sobczuk - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym Za kotarą - Leszno

Monika Szalkowska - I miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu - Żary

Przed 2010

□Międzywojewódzki Konkurs gry na Instrumentach Dętych, Świebodzin 78, Dariusz Kołodyński - trąbka, I miejsce


□ Przegląd Dorobku Szkół i Ognisk Muzycznych, Niechlów 79, Orkiestra Dęta, I miejsce

□ Międzywojewódzki Konkurs Gry na Instrumentach Dętych, Świebodzin 88, Paweł Muszkieta - flet, II miejsce

□ Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów, Włoszakowice 94, Kamil Lewicki - fortepian, IV miejsce

□ Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów, Włoszakowice 96, Marta Chruszczewska - fortepian, wyróżnienie

□ Szkolny konkurs na miniaturę J. S. Bacha, Wschowa 2000, Aurelia Swat -1 miejsce

□ III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za kotarą", Leszno 2002, wyróżnienie dla Macieja Kupca

□ IV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za kotarą", Leszno 2004, Maciej Kupiec - III miejsce

□ II Makroregionalny Turniej Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych, Gubin 2004, wyróżnienie dla Bartłomieja Szawulaka

□ IV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan 2005, wyróżnienia dla Marty Buszewicz i Macieja Kupca

□ II Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka, Leszno 2006, Martyna Mielnik - III miejsce

□ II Lubuski Turniej Skrzypcowy, Żagań 2006, Martyna Mielnik - II miejsce

Regionalne Przesłuchania Klas Fortepianu 2007, Maria Kola - wyróżnienie

□ Konkurs Polonezów, Włoszakowice 2007, Maria Kola - III miejsce

□ V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan 2007, Maria Kola - wyróżnienie

□ Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Zgorzelec 2008, Maria Kola i Alicja Kuźma - III miejsce

□ Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Za kotarą", Leszno 2008, Mateusz Mikołajczak - III miejsce, Maria Kola i Alicja Kuźma - wyróżnienie

□ VI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan 2009, Mateusz Mikołajczak - I miejsce, Alicja Kuźma - III miejsce

□ Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych, Poznań 2009, Noemi Kopaczyńska - flet (wyróżnienie), Jakub Podkowski - saksofon (wyróżnienie)

□ Konkurs Małego Skrzypka, Leszno 2010, Monika Szlakowska - skrzypce, III miejsce 

□ Regionalny Konkurs Pianistyczny, Zielona Góra 2010, Monika Sobczuk - fortepian (I miejsce), Marta Mika - fortepian (wyróżnienie)

□ Ogólnopolski Konkurs Polonezów, Włoszakowice 2010, Mateusz Mikołajczak - fortepian (I miejsce)

□ Turniej Skrzypcowy, Żagań 2010, Monika Szalkowska - skrzypce (wyróżnienie), Wiktoria Nikolin (wyróżnienie)

 

 
« poprzedni artykuł